Website ose Blog Profesional me Wordpress per Biznesin tuaj

Modifikuar: 30/07/2017
Pershkrimi

Une do te ndertoj nje website/blog profesional per ju ose biznesin tuaj duke perdorur WordPress. Nese kerkoni nje website te pershtatshem per mobile dhe te personalizuar, atehere keni gjetur vendin e duhur.

Gjithashtu, une do te modifikoj website-in dhe do t’a ndryshoj ate sipas nevojave tuaja.

Me poshte jane detajet e ketij sherbimi:

 • WordPress Theme
 • WordPress Plugins
 • HTML dhe CSS e personalizuar
 • Contact Form
 • Subscription Form
 • Photo Gallery
 • Landing Page
 • Call for Action

Shenim:
– Premtohet dorezim ne kohe dhe me cilesi sipas kerkesave fillestare te projektit.
– Kenaqesi 100% e konsumatorit eshte prioriteti kryesor.
– Nese keni ndonje pyetje, mund te me kontaktoni paraprakisht dhe do te mundohem t’ju kthej nje pergjigje sa me pare.

Faleminderit!

Vleresime (2 ne total)

 • ProTalent
  eriona1

  23/09/2017

  Shume faleminderit per profesionalitetin tuaj! Jam e kenaqur nga faqja dhe puna juaj.

 • ProTalent

  08/03/2017

  Sherbim i shkelqyer 😀 Do ja rekomandoja te gjitheve… 😉

45.00
(2)
 • Vleresimi
  4.8
 • Vleresime
  2
 • Shitjet
  3
 • Koha e dorezimit
  5 day(s)
EKSTRA

joan

 • Qyteti
  Tiranë
 • Gjuhet

  Anglisht

  Shqip

 • Bio
  Nje person energjik, inteligjent dhe shume i perkushtuar per te perfunduar projektet ne kohe te shkurter, me cilesi te larte dhe kosto minimale. Qellimi kryesor eshte qe te ndihmoje personat qe kane nevoje per sherbime dixhitale ne nje bote qe po dixhitalizohet gjithmone e me shume dhe t'i mundesoje atyre...