Suport ne pergatitjen tuaj per intervisten e radhes; Se bashku, do arrijme suksesin tuaj.

Modifikuar: 08/08/2017
Pershkrimi

“You never get a second chance to make a good first impression”

Momenti i intervistes eshte hapi me i veshtire i procesit te intervistimit. Pergatitja e duhur  eshte esenciale dhe shume e rendesishme qe ju te mund te tregoni aftesite tuaja dhe te dalloni mes te tjereve.

Me lejoni te prezantohem, quhem Eriona dhe jam ketu qe me shume kenaqesi dhe perksushtim t’ju suportoj ne pergatitjen tuaj per intervisten e radhes. Se bashku do bejme analizen e kompanise ku do te aplikoni, si pershtatet profili juaj me kete kompani dhe dhe te gjitha detajet e tjera te nevojshme per te shkelqyer ne interviste.

Une, mund tju asistoj qe ju te jeni te pergatitur para cdo situate gjate intervistes tuaj;mund t’ju informoj per pyetjet dhe pergjigjet me pikante; mund t’ju keshilloj per veshjen tuaj dhe shume te tjera.

Mezi po pres bashkpunimin me ju qe sebashku te shkruajme historine tuaj te suksesit. 🙂

skill

Vleresime (0 ne total)

20.00
(0)
 • Vleresimi
  0
 • Vleresime
  0
 • Shitjet
  0
 • Koha e dorezimit
  3 day(s)
EKSTRA

  Nuk ka sherbime ekstra

  ProTalent

  eriona1

  • Qyteti
   Tiranë
  • Gjuhet

   Anglisht

  • Bio