Prezantim profesional per cdo rast me PowerPoint ose Prezi deri ne 8 slide

Modifikuar: 05/08/2017
Pershkrimi

Une Garantoj:

 • Prezantim profesional me cilesi te larte
 • 8 slide (per me shume slide mund te porosisni sherbimet ekstra ose me kontaktoni per nje oferte te personalizuar)
 • Ide kreative
 • 100% kenaqesi per konsumatorin

Une do te pergatis nje prezantim profesional (8 slide) dhe me cilesi te larte per cdo rast (prezantim biznesi, marketing, teknologji, produkte dhe sherbime etj.), duke perdorur PowerPoint ose Prezi sipas nevojes suaj. Pasi te marre kerkesa dhe specifikimet e projektit tuaj, do te kerkoj per informacione te detajuara online dhe do te pergatis nje prezantim si asnjehere me pare per vetem 2 dite kohe.

* Kenaqesia juaj eshte prioriteti numer nje.

* Nese keni nevoje per prezantime brenda 24 ore-ve, me kontaktoni dhe mund te gjejme nje zgjidhje te shpejte se bashku.

Faleminderit!

Vleresime (0 ne total)

8.00
(0)
 • Vleresimi
  0
 • Vleresime
  0
 • Shitjet
  1
 • Koha e dorezimit
  2 day(s)
EKSTRA

joan

 • Qyteti
  Tiranë
 • Gjuhet

  Anglisht

  Shqip

 • Bio
  Nje person energjik, inteligjent dhe shume i perkushtuar per te perfunduar projektet ne kohe te shkurter, me cilesi te larte dhe kosto minimale. Qellimi kryesor eshte qe te ndihmoje personat qe kane nevoje per sherbime dixhitale ne nje bote qe po dixhitalizohet gjithmone e me shume dhe t'i mundesoje atyre...