Optimizim (SEO) i faqes suaj online per te permirsuar renditjen ne Google

Modifikuar: 31/08/2017
Pershkrimi

Une do te optimizoj performance e faqes suaj online duke permiresuar renditjen e saj gjate kerkimeve ne Google. Ky sherbim perfshin:

 • Vendosjen e nje titulli dhe pershkrimi te qarte per faqen tuaj
 • Percaktimin e fjaleve kyc qe te lexohen nga motorret e kerkimit (Google, Bing, Yahoo etj.)
 • Optimizimin e imazheve me pershkrim te qarte
 • Indeksim i faqeve nga Google

Bonus (FALAS):

 • Instalimi i Google Analytics ne faqen tuaj per te monitoruar trafikun
 • Instalimi i Facebook Pixel per te monitoruar performance dhe perdorueshmerine e faqes

Kenaqesia juaj eshte prioriteti numer nje!

Per cdo pyetje ose oferte te personalizuar, me kontaktoni paraprakisht.

Faleminderit!

Vleresime (0 ne total)

5.00
(0)
 • Vleresimi
  0
 • Vleresime
  0
 • Shitjet
  1
 • Koha e dorezimit
  2 day(s)
EKSTRA

  Nuk ka sherbime ekstra

  joan

  • Qyteti
   Tiranë
  • Gjuhet

   Anglisht

   Shqip

  • Bio
   Nje person energjik, inteligjent dhe shume i perkushtuar per te perfunduar projektet ne kohe te shkurter, me cilesi te larte dhe kosto minimale. Qellimi kryesor eshte qe te ndihmoje personat qe kane nevoje per sherbime dixhitale ne nje bote qe po dixhitalizohet gjithmone e me shume dhe t'i mundesoje atyre...