Modelo dhomen tende

Modifikuar: 14/03/2018
Pershkrimi

Krijo gjera fantastike vetem me mjete te riciklueshme ,gjera qe nuk I perdor me dhe vendosi ne dhomen tende per ta bere ate akoma edhe me te bukur 

skill

Vleresime (0 ne total)

5.00
(0)
 • Vleresimi
  0
 • Vleresime
  0
 • Shitjet
  0
 • Koha e dorezimit
  5 day(s)
EKSTRA

  Nuk ka sherbime ekstra

  ProTalent

  esmaera

  • Qyteti
   Tiranë
  • Gjuhet

   Anglisht

   Italisht

   Shqip

  • Bio
   Matematike Ese,analiza letrare Kreative Riciklim Libra,filma muzik