Dizenjim/ Ridizenjim & Ndertim Website

Modifikuar: 08/08/2017
Pershkrimi

Ofroj dizenjim/ ridizenjim dhe ndërtimin e një website-i për këdo që kërkon një paraqitje profesionale në internet.

-Dizajn modern që i reziston kohës

-Mobile friendly (responsive design)

-Lehtësi në përdorim dhe menaxhim

-I optimizuar për SEO

Një website nuk duhet thjeshtë të bjerë në sy, roli i tij ështe ta tërheqë dhe ta mbajë përdoruesin, duke i komunikuar mesazhin e brandit tuaj dhe të rrisë ndërgjegjësimin e përdoruesit rreth produktit ose sherbimit.

* Kenaqesia juaj eshte prioriteti numer nje
* Mos hezitoni te me kontaktoni per porosi te personalizuar

Per cdo gje, me kontaktoni paraprakisht dhe do te keni sherbimin me te mire qe keni pare ndonjehere.

Faleminderit!

skill

Vleresime (0 ne total)

5.00
(0)
 • Vleresimi
  0
 • Vleresime
  0
 • Shitjet
  0
 • Koha e dorezimit
  5 day(s)
EKSTRA

  Nuk ka sherbime ekstra

  ProTalent

  lazerta

  • Qyteti
  • Gjuhet

   Anglisht

   Frengjisht

   Italisht

   Shqip

  • Bio